Samsung Gear S2 özellikleri ve fiyatı dudak uçuklatıyor

Samsung Gear S2 özellikleri ve fiyatı dudak uçuklatıyor

TEKNOLOJİ

Son yılların başarılı teknoloji firması Samsung’un son modellerinden biri olan Samsung Gear S2 özellikleriyle büyük beğeni topluyor. Özellikleri yanı sıra Samsung Gear S2 fiyatı da adeta dudak uçuklatıyor. İşte Samsung Gear S2 ile ilgili tüm bilinmeyenler..

Samsung Gear S2 Fiyat ve Özellikleri – Bakmadan Alma Samsung Gear S2 Cazip Fiyati – Saimbeyli Sessiz Haber Son dönemlerin en fazla tercih edilen ve dillerden düşmeyen akıllı saati olan Samsung Gear S2 özellikleriyle göz doldurmaya devam ediyor. Peki herkes tarafından bu dillerden düşmeyen akıllı saat Samsung Gear 2 fiyatı ne kadar ve özellikleri nasıl? Türkiye’ye ne zaman gelecek?

Samsung Gear S2 en çok konuşulmakta olan akıllı kol saati olmaktadır. Gear S2 özellikleriyle göz dolduruyor ve fiyatını görenler akıllı saati almak için şimdiden sıraya girmiş durumda. İşte karşınızda teknik detaylı özellikleriyle Samsung Gear S2 fiyatı ve özellikleri.

SAMSUNG GEAR S2 ÖZELLİKLERİ

Exynos 3250, çift çekirdekli, 1 GHZ, bir akıllı saatin fonksiyonları düşünüldüğünde oldukça güçlü bir işlemci.8 farklı kayış seçeneği mevcut. Bunlardan ikisi klasik diğer 6 kayış ise spor modelle uyumlu. Fiyat olarak 800 ile 1000 TL olarak değişkenlik göstermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.