Saruhan Hünel iddialara yanıt verdi

2 dakika okuma süresi

Saruhan Hünel kendisi hakkında çıkan onlarca iddiaya yanıt verdi, verdi vermesine ancak dikkat çeken detaylarda vardı.

“Basın açıklamamda özellikle yazdığım şeyler onun dostları tarafından üzerleri çizilerek hatta tamamen silinerek basında yer aldı. Bir insan bu kadar reklam yaparak, bu kadar kendini kötü ve mağdur durumda göstererek beni nasıl kötülüyor benim aklım almıyor.”

“Bana kendisi iyi yerlerde olan, tanınan kadınların yerinde olmak istediğini söyledi.” diyen Hünel, ilerleyen günlerde kitabı çıkacak olan Edda Sönmez’in kendisini reklam amaçlı kullandığını iddia etti.

“6 aydır benden sözde 5 defa dayak yemiş bir insan bunları belgelemiş ve birden bu belgeleri kullanıp her yerde benim haberlerimi yapıp mağdur olmuş, üstüne sessiz kadınların kahramanı olarak ortaya çıkmış. Peki, neden 5. kez dayak yiyip de 6 gün sonra gidiyor ve evine uzak olan bir hastaneden darp raporu alıyor? Gözüne bir şey olmadığı halde hatta raporda bile gözüyle ilgili herhangi bir şey yazmazken neden mor gözlü fotoğraflarını yayınladı? Algı yaratmak için raporda olmadığı halde sözde morarmış gözünün fotoğraflarını verdi basına. Yürürken düşüp omzunuz morarsa bile gidip ben eşimden veya sevgilimden dayak yedim diye rapor alabiliyorsunuz hastaneden, kötü niyetli insanlar bunu böyle kullanıyor” diyen oyuncu, Sönmez’le basına yansıyan yazışmalarıyla ilgili de “O yazışmalarla oynanmış. Ben zaten bu konuşmanın geçmişini istedim.” dedi.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Son yazılar: Blog

Mobilya Takımları | Fur Coats | canlı bahis siteleri