Sevgililer gününde gül mü alacaksınız? Mutlaka okuyun!

KATEGORİ: KOBİ HABER


Güller sevgililer günü için mükemmel bir hediye seçimidir. Sevgiyi en derin anlamı ile ifade etmede hizmet ederler ve verdikleri mesajda tamamen sevgi dili bulunmaktadır. Sevdiğin ve değer verdiğin mükemmel insana en güzel gülü seçmek senin elindedir. Sevgililer gününde genellikle en çok tercih edilen kırmızı gül olsa da kırmızı gül dışında farklı sevgi mesajları veren güllerde vardır. Bu güller sayesinde özel bir günde özel bir mesaj vermek unutulmaz bir anı oluşturacaktır.

Sevgililer gününde en çok tercih edilen kırmızı güllerdir. Kırmızı güller aşkın sembolüdür ve en popüler gül türü arasında yerini alır ancak aşkınızı daha farklı şekilde hissettirmek için farklı gül seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Bu sayede sevgililer gününde sevgilinize bir farklılık yapacak ve sevginizin farklı bir anlamını göstereceksiniz. O zaman güllerin verdiği mesajlara beraber bakalım;

Kırmızı Gül: “Seni seviyorum”

En çok tercih edilen kırmızı gül sade anlamı ile direkt olarak sevginizi anlatır. Kırmızı gül sevginin yanında saygı, cesaret ve romantizmi de temsil etmektedir.

Beyaz Gül: “Senin mükemmelsin”

Sevgililer gününde farklılık yaparak saf sevgiyi ifade eden bir demet beyaz gülü sevgilinize hediye edebilirsiniz. Beyaz gül masumiyet, gençlik, çekicilik ve alçakgönüllülüğün sembolüdür.

Pembe Gül: “Teşekkür”

Onun varlığına şükranda bulunmak ve bunu ona hissettirmek son derece güzel olacaktır. Pembe gül minnettarlığın, takdirin ve nezaketin sembolüdür.

Sarı Gül: “Seni kaybetmeyi göze alamam”

Sarı gül eşsiz bir ilişkinin mesajını verir ve sevdiğiniz insana onun hayatında ki önemini anlatır.

Farklı gül renkleri farklı mesajlar vermektedir. Ancak tek bir mesaj vardır ki sevdiğiniz insanı çok sevdiğiniz ve ona çok değer verdiğinizdir. Güller bunu ifade ederken sevdiğiniz insana güllerin yanında onu daha değerli hissettirecek hediyeler vermenizde günü daha anlamlı kılacaktır. Bu hediyelerden birisi de kadınların en sevdiği küpelerdir. Pırlanta küpe, yakut küpe, inci küpe hediye edebileceğiniz küpe çeşitleri arasında yer alır ve karşınızda ki insana hissettireceği anlamda son derece büyük olacaktır. Böylesine değerli hediyeleri www.arispirlanta.com sitesinden kolay ve en hızlı şekilde alabilirsiniz.


Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*