Sürpriz oldu! Küçükkoçum aday adayı

KATEGORİ: SİYASET

Serdar Küçükkoçum, kurucu üyesi olduğu AK Parti’den belediye başkan aday adaylığını açıkladı. Bir dönem AK Parti İznik İlçe Teşkilatın da yöneticilik yapan Küçükkoçum, bu akşam ailesi ve destekçileri ile birlikte parti binasına gelerek, başkan Halil İbrahim Gökbulut’a başvuru dosyasını teslim etti.

Alkışlar arasında aday adaylığı sürecini başlatan Küçükkoçum, “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin vatanımıza, milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.
Adalet ve Kalkınma Partisinin kuruluşundan itibaren teşkilatımızın her kademesinde uzun yıllar görev aldım diyen Küçükkoçum, “Yani teşkilatın mutfağın da çalışmış biriyim. Eskilerin tabiriyle niyet hayır, akıbet hayır diye bir söz vardır. Bizde bu sözü kendimize düstur ederek, siz değerli arkadaşlarımızın desteği ile bu yola çıkıyoruz. Adalet ve Kalkınma Partisinden İznik Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıklıyorum. İznik’imizin pek çok problemi sorunu var. Biz bu problemlere vakıfız ve çözmeye talibiz. Bunlar ile ilgili projelerimiz, çözüm önerilerimiz var. Ama en önemlisi sizlerin desteğiyle sahip olduğumuz çelik gibi irademiz, kararlılığımız var. İnsan merkezli, ortak aklı ön plana çıkaran kolektif bir yönetim anlayışı sergileyerek tüm sorunların üstesinden geleceğiz. İznik’in geleceği ile ilgili projelerde İznik halkının ve sivil toplum kuruluşlarının görüşlerini alıp hemşehrilerimiz ile birlikte hareket edeceğiz. Tüyü bitmemiş yetim hakkını koruyup, dürüst ve şeffaf bir yönetim sergileyeceğiz. Teşkilatımız ile uyumlu hareket edip, kimse ile kavga etmeden güler yüzlü bir hizmet sunacağız. İznik’i hak ettiği değer ve konuma getireceğiz. “İnsanı yücelt ki, devlet yücelsin” felsefesi ile hareket edeceğiz. İznik medeniyetlere başkentlik yapmış, ‘Altın Şehir’ tarihin, turizmin, kültür ve sanatın, tarımın, doğal güzelliklerin merkezi. İznik bir sevda. Bizi de bu yola çıkaran İznik’e, İznikli’ye olan sevdamız. Bu süreçte tüm aday adayları arkadaşıma başarılar diliyorum. Bana destek veren öncelikle sevgili eşime, aileme ve dostlarıma teşekkür ediyorum”

????????????????????????????????????

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*

Latest from SİYASET

YUKARI ÇIK
destek patent