OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Survivor ne zaman başlayacak? Survivor'da bu sene hangi ünlüler yarışacak?

2016 Survivor yarışmasında bu sene hangi ünlüler var?

MAGAZİN

Yayımcılığını Acun Ilıcalı’nın yaptığı TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor ne zaman başlayacak? Survivor 2016 ne zaman başlayacağı merak konusu iken, Survivor’da bu sene kimler yarışacak sorusu ise merak edilenler arasında.. işte Survivor yarışmasından bu sene hangi ünlüler yarışacak. Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor ile ilgili tüm merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz..

Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın yaptığı TV 8 ekranlarının en çok izlenen yarışma programı olan Survivor kadrosu ve Survivor 2016 başlangıç tarihi şimdiden merak konusu… Survivor yarışmasından bu sene yarışacak olan ünlülerin isimleri ise yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. İşte Survivor’da bu sene yarışacak ünlüler arasında adı geçen bazı isimler..

KEREM BURSİN

Kerem Bursin 4 Haziran 1987 yılında dünyaya gelmiş Amerikada’da oyunculuk eğitimi almıştır.Lise yıllarında arkadaşlarıyla bir Rock müzik grubu kurdu Teksas’ta birçok konser verdi.1,79 cm boyunda olan Kerem Bursin’i keşfeden isim Oscar’lı yapımcı Roger Corman.Amerika’da yaşayan Kerem Bursin, Boston Emerson Collage’den sonra üniversite eğitimini tamamladı.Ardından Los Angeles’a taşınarak oyunculuk kariyerine başladı.Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi alan Bursin, kuzeninin düğünü için İstanbul’a geldiğinde Gaye Sökmen ile tanıştı ve Gaye Sökmen Ajans’la anlaşarak Türkiye’de de oyunculuk yapmaya başladı.

DİLARA GÖNDER

Hem sunuculuk yapan hemde oyunculuk yapan Güzel Sunucu 17 Haziran 1983 tarihinde Almanya’da doğan bir isimdir.Babasının işi nedeniyle 7 yaşına kadar Almanya’da kalmıştır.7 yaşından sonra ailesi ile beraber Türkiye’ye dönüş yapmışlardır.Türkiye’de İzmir’e taşınmışlardır.Liseyi İzmir’de okudu burada Bornova Anadolu lisesinden mezun olmuştur.Lise bitimi sonrası Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü kazanmış ve bu bölümü okumuştur.En önemli hobileri keman, resimler yapmak, masa tenisi en büyük hobileri olmuştur.

SELİN ŞEKERCİ

Kaçak Gelinler Dizisinde Şebnem Rolünde Oynayan Ve Melekler korusun disizinden özgür çelikli olarak tanıdığımız selin şekerci 1 haziran 1988 yılında izmir karşıyakada doğmuştur. ilk orta ve liseyi izmirde okuyup izmir devlet tiyatrosuna katılmıştır. Selin Şekerci Taliş zeytinyağı ve Turkcell selocan reklamlarında oynamıştır

İNCİ SATIR

İnci Satır, 1990 yılında İstanbul‘da doğmuştur.

Bekar olan İnci Satır, satış elemanı olarak çalışmaktadır. Farklı olmanın kendisi için önemli olduğunu ifade eden İnci Satır, “bir anda güler, bir anda ağlarım” diyerek ne zaman ne yapair.

2014 yılının Ekim ayında TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Acun Ilıcalı‘nın yeni yarışma programı “Ütopya” adlı yarışmada İnci Satır; Altar Gültekin, Çağdaş Tahsin Yıldız, Gamze Çetinkaya, Ahmet Arda Sezen, İnci Melek Bozkaya, Kurretülayn Matur, Murat Rışvan, Özlem Sezgin, Semih Öztürk, Serkan Ercan (Ütopya), Tezcan Fenerliler, Tuğçe Aksoylu, Tuncay Kes, Türkan Gözcü ile yarışacak.

ÖZGÜN

ALEX DE SOUZA

OĞULCAN ENGİN

YASEMİN ALLEN

TUĞBA İLDİZ

AYŞEGÜL DOĞAN

TOLGAHAN SAYIŞMAN

SURVİVOR 2016 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

İnternet üzerinden gönüllüler için başvurular devam ederken, ünlü isimlerle de görüşmeler başladu. Survivor 2016 bu sene diğer yılların aksine erken başlayacak ve daha uzun sürecek. Program Ocak ayının son haftası ilk bölümüyle izleyicisi ile buluşacak. TV8 ekranlarında olacak. 11. sezonuyla ekrana gelecek olan Survivor için ünlü isimlerin adı geçiyor. Yarışma gelecek sene de Dominik Cumhuriyeti’nde yapılacak..

Survivor yarışması ile alaklı tüm gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz. Survivor 2016 yarışacak ünlüler, Survivor yarışmasının ne zaman başlayacağı ve yarışma ile alakalı tüm merak edilenler haberimizde aralıklarla güncellenecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON MAGAZİN

İznik’ten kar manzaraları

Meteoroloji bu hafta kar uyarısında bulunmuştu. Batı’dan başlayarak tüm Türkiye’de etkisini göstereceği
istanbul hava durumu smok alien smokal85 ayak mantarı Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT