Tantra Masajı

3 dakika okuma süresi

Son dönemde hem ruhsal hem de bedenen uyanış ve şifa arayışında olanların dikkatini çeken yöntemler arasında alternatif masajlar da yer alıyor. Dünyanın bir çok yerinde binlerce kişinin aydınlanma süreçlerine fayda sağlayan alternatif masajlardan birisi de tantra masajı. Yoga  felsefesinde son yıllarda önemli bir yer edinen tantra masajı ile ruh ve beden arasındaki enerjinin cinsellik ile uyandırılması sağlanıyor.

Yoga ve Budizm felsefesinden ortaya çıkan tantra masajı nedir diye merak ediyorsanız en temel anlamıyla tantra, Sanskrit dilinde dokunmak ve genişletmek anlamına gelmektedir. Tantra felsefesinde tinsellik ile cinsellik arasında önemli bir bağ olduğu savunulmaktadır. Tantra masajı ile de ruh ve beden cinsel enerji ile uyandırılarak yaşam zevki tüm vücuda dağıtılır.

Tantra masajı ile yaşayacağınız uyanış sayesinde hayatınızın renklendiğini fark edeceksiniz. Yaşadığınız uyanışın yanı sıra bu masaj sayesinde cinselliği de başka bir boyutta yaşamış olacaksınız. Tantra masajı tekniği vücudu açmaya ve dokunmaya yönelik hareketlerden oluştuğu için ruhsal ve bedenen aydınlandığınızı ve vücudunuzun gerçek anlamda açıldığını hissedeceksiniz.

Tantra felsefesinde kadının ulvi bir varlık olarak konumlandırılması nedeniyle tantra masajında kadının cinsel kimliğinin sınırları ortaya çıkarılmaktadır. Kadının fizyolojik olarak cinsel gücünün üst düzeyde olması ama bunun farkına varılamamasının engeli tantra masajı ile ortadan kaldırılmaktadır. Bu sayede büyük bir aydınlanmaya yaşayan kadın cinsel gücünün ve ruhsal büyüklüğünün sınırlarını keşfetmekte ve bu keşif ile hayatının bundan sonraki dönemini uyanmış bir şekilde yaşamaktadır.

Son dönemde ülkemizde de bilinirliği artan tantra masajı, bu ruhsal ve bedensel uyanışı yaşamak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Ülkemizde henüz bilinirliği az olması nedeniyle tantra masajı yaptırmak isteyenler için başta İstanbul olmak üzere bir çok şehirde hizmet veren masörler bulunmaktadır.  Özellikle Tantra İstanbul’da popüleşmeye başlayarak bu deneyimi yaşamak isteyenler için sürekli hizmet veren masörler sayesinde yaygınlaşmaya devam etmektedir.

Tantra masajı yaptırmak isteyenler için hizmet veren tantramasaji.com internet sitesinden siz de hem bilinirliği hızla artan bu masaj hakkında bilgi edinebilir hem de sürekli hizmet veren tantra masajı masörü ile bu deneyimi bizzat kendiniz yaşayabilirsiniz.

http://www.tantramasaji.com/

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Son yazılar: Blog

Mobilya Takımları | Fur Coats | canlı bahis siteleri