Temizlikte Profesyonel Eller

KATEGORİ: KOBİ HABER


Günümüzde insanların gelir düzeyinin artması ile birlikte iş alanında da birçok yeni sektör faaliyete girmiştir. Bu anlamda temizlik sektörü de son zamanlarda yaygınlaşmaya başladı. Gün geçtikçe iş alanı genişleyen temizlik sektörü, ev temizliğinden plazalara kadar pek çok alanda hizmet vermektedir. Özellikle dış cephe temizliği, inşaatı yeni bitmiş binalar, fabrika gibi temizliği zor alanlarda, temizlik şirketleri çok talep görmektedir. Ayrıca günlük temizlik ihtiyaçlarının karşılanması için evlere gündelikçi de gönderilmektedir.

Temizlik Şirketleri Ne İş Yapar?

Müşteri memnuniyetini gözeten Beylikdüzü temizlik , her türlü açık ve kapalı alan temizliği yapmaktadır. Profesyonel ekibi ve tecrübesiyle 25 yıldır, müşterilerden gelen talepleri karşılamaktadır. Buna göre; ev, apartman, ofis, villa, fabrika, okul, hastane, havuz, otel, AVM, banka, cami, dış cephe, inşaat, gemi ve yat temizlikleri yapılıyor.

Temizlik İşleri Nasıl Yapılıyor?

Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda, işinin uzmanı kadrosu ve kaliteli temizlik ürünleri ile her tür temizlik işi, Beylikdüzü temizlik şirketi tarafından yapılmaktadır. Öncelikle temizlenecek alana göre, temizlik makineleri, temizlik malzemeleri ve çalışacak personel sayısı belirleniyor. Temizlenecek alanda eşyaların herhangi bir zarar görmesini engellemek için gereken önlemler alınıyor. Bu şekilde çevreye zarar vermeden özenle temizlik yapılıyor.

Ev temizliğinde son teknoloji temizlik ekipmanları kullanılarak mobilya ve halılar yerinde temizleniyor. İstenildiği takdirde günlük temizliğin yapılması için gerekli imkânlar da şirket tarafından sağlanıyor.

İnşaattan yeni çıkmış binalar da toz, kum, pencere kenarlarında ve camlarda çimento kalıntıları, boya kalıntıları gibi temizlenmesi zor kirler can sıkıcı olabilmektedir. Firma, inşaatların temizliğini herhangi bir zarar vermeden, uygun temizleyiciler kullanarak yapıyor. Temizlikten sonra binalar taşınmaya ve yerleşmeye hazır hale gelmiş oluyor.

İş yerleri ve ofislerin düzen ve temizliği hem orada çalışanlar hem de müşteriler için oldukça önemlidir. Kirli ve düzensiz ortamlar, çalışanların motivasyonunu düşürebileceği gibi müşteri memnuniyetsizliğine de sebep olabilir. İş yerinde çalışan temizlikçiler, ekipman yetersizliğinden dolayı gerekli hijyeni sağlayamayabilirler. Bu da ortamlarda mikrop ve bakteri üremesine yol açar. Firma, teknolojik ekipman ve uzman personeliyle, iş yerleri ve ofislerde her türlü temizliği yapıyor. Tecrübeli personel tarafından iş yerinde bulunan kanepe, koltuk vs eşyalar uygun yıkama makineleri kullanılarak temizleniyor.

Nasıl İletişim Kurulur?

Ev, iş yeri, ofis, hastane, okul, inşaat vs. temizliği yaptırmak isteyen şahıslar site üzerinden veya telefonla arayarak iletişime geçebilirler. Şirketin müşteri temsilcisi tarafından gerekli bilgilendirmeler yapılmakta ve gereken her türlü destek sağlanmaktadır. Temizlenecek alanlara ait gerekli bilgilerin müşteri tarafından verilmesinden sonra, uygun teçhizat ve ekipman ayarlaması yapılarak, en iyi sonucun en kısa zamanda yapılması için çalışmalar başlatılıyor.

Beylikdüzü temizlik şirketleri

 

Şirket, yılların getirdiği tecrübeyi kullanarak, tüm temizlik taleplerini, işinin ehli çalışanları vasıtasıyla, müşteri memnuniyetini gözeterek karşılamaktadır. Üstün hizmet garantisi ve bütçeyi yormayan fiyatlarıyla her tür temizlik işi profesyonel eller tarafından yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*