Viber'de gönderdiğiniz mesajları silme devri başladı

Viber’de gönderdiğiniz mesajları silme devri başladı

TEKNOLOJİ

Binlerce kullanıcı olan Viber yeni bir özellik ile karşımızda. Artık Viber üzerinden gönderdiğiniz mesajları geri almak mümkün olacak. Yani istenmeyen bir mesaj attığınızda Viber’in yeni özelliği ile o mesajı silmek artık mümkün. İşte Viber’in yeni mesaj özelliği..

Kaç kez birine mesaj gönderip ardından pişman oldunuz? Bu bir tartışma ya da sadece utanç verici bir yazım hatasından kaynaklanabilir ancak Viber en son güncellemesiyle bu duruma çözüm üretebilecek. Viber uygulamasını kullanıyorsanız artık gönderdiğiniz mesajları geri almanız mümkün.

Popüler mesaj servisi yeni güncellemeyle artık gönderilmiş mesajların silinebilmesini sağlıyor. Böylece mesajı gönderildikten sonra tüm görüşme öğelerinden kaldırabiliyorsunuz. Artık karşı taraf görsün veya görmesin, yolladıktan sonra alıcının telefonundan tüm mesajlarınızı silebileceksiniz.

Genellikle sonuçları düşünülmeden telefon arcılığıyla gerçekleştirilen hassas bilgi paylaşımına alışık olduğumuz bir dönemde sunulan bu özellik, oldukça mantıklı bir hamle gibi görünüyor. Bunun günlük hayatta birçok pratik kullanım alanı olabilir. Mesela internet ortamında birine banka bilgilerinizi veya kredi kartı numaranızı göndermeniz gerekiyorsa, bunu Viber’la yaparak karşı tarafla işiniz bittiğinde mesajları uzaktan silebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.