Yeni İş Fikirleri İle 2019’da Zenginliğe Adım Atın

KATEGORİ: YAŞAM


2019 yılı ekonomik sarsıntılar içerisinde olduğumuz bir yıl. Bir çok işletme küçülmeye giderken iş kurmak oldukça sıkıntılı bir durumdur. Ekonomideki daralma nedeniyle küçük esnaflar patır patır kepenk kapatırken bir iş kurmaya hevesleniyorsanız çok iyi araştırma, analiz yeteneğine sahip olmalısınız.

Yapacağınız iş üzerine henüz net bir karar vermediyseniz durumunuz daha da tehlikelidir. Elinizde bir miktar sermaye var ve ne tür bir iş yapacağınıza karar veremiyorsunuz. Belki de en tehlikeli durum budur. Ticari hayata ilk kez giriyorsanız elinizdeki sermayeyi yanlış harcamalar ile bitirmeniz çok olasıdır. Bu hataya düşmemek için yeni iş fikirleri araştırması yaparak gireceğiniz sektör hakkında tüm detayları öğrenmelisiniz.

Eğer bilmediğiniz bir sektöre giriyorsanız piyasa olarak adlandırılan sektörün kurtları tarafından dolandırılma ihtimaliniz de vardır. Daima gözünüzü açık tutmalı ve dışarıdan gelecek tehlikelere karşı teyakkuzda olmalısınız.

2019’un karlı iş fikirleri ile siz de zenginliğe adım atabilirsiniz. Yeni bir iş kurarak zengin olmak için öncelikle doğru işi bulmalısınız ve işiniz üzerine uzun vakitler ayırabilmelisiniz. Bir çok kişi kendi işini kurunca uzun saatler çalışmak zorunda kalabileceğini aklına getirmez ve bu hayata atıldıktan sonra pişman olur…

2019’da en çok kar sağlayan iş fikirleri arasında son ayların trend işi yeni nesil lokmacı açmak yer alıyor. Sosyal medya sayesinde çığ gibi büyüyen bu iş fikri şu sıralar ülkemizin tüm şehirlerinde uygulanıyor. Her gün bir yenisi açılan “yeni nesil lokma” dükkanları gerçekten de bazılarını zengin etmiş gibi gözüküyor.

Bayilik Alın Arkanıza Yaslanın

bayilik alın

Kendi dükkanınızı açmak istiyorsanız birden fazla işle uğraşmak zorundasınız. Bir yandan uygun bir dükkan bulmak için uğraşırken diğer yandan dükkan içerisine ürün stoklamak zorundasınız. Yeni bir iş dalı üzerine çalışıyorsanız en zorlanacağınız nokta ürün tedariki olacaktır.

Kaliteli üründen ve müşterinin talep edeceği üründen pek anlamayacağınız için yanlış seçimlerde bulunabilirsiniz. Bu durumu yaşamamak için bayilik alarak sektöre tam destekle giriş yapabilirsiniz.

Bayilik veren firmalar ile anlaşarak istediğiniz sektörde anahtar teslim kurulum alıp kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Yapılan franchise – bayi sözleşmesine göre bayilik aldığınız firma sizin yerinize iş yerinizin tüm dekorasyon ve tadilat işlemlerini yapar ve en kaliteli ürünlerini satmanız için size gönderir.

Bununla birlikte sektörde bilinen markalardan bayilik alırsanız dükkanınız kısa zaman içerisinde iş yapmaya başlayacak ve kar elde edeceksinizdir. Çünkü bayilik aldığınız markanın sektörde belli bir bilinirliği vardır. Bu bilinirlik size açılıştan hemen sonra para kazandıracaktır.

Bayilik almayı daha çok gıda sektörü üzerine bir iş yapmak isteyen kişilerin almasını önermekteyiz. Gıda sektörü hijyenin ve lezzetin bir araya gelmesi ile bir başarı oluşturur. Çoğu zincir gıda markası da bu ikiliyi bir araya getirebiliyor. Döner, kebap, pizza vb. üzerine fast-food ürünlerinde franchise seçenekleri sunan pek çok kaliteli firma bulunmakta. Bu firmalara bayilik başvurunuzu yaparak sırtınızı onlara dayayabilir, anahtar teslim iş yeri sahibi olabilirsiniz.

2019’da zenginliğe adım atabilmek için hemen şimdi iş analizinizi yapın ve iş kurma girişimlerine başlayın!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*