Tag archive

destek

Çiftçi şaşkın.. O destekle bir paket sinek ilacı alıyor!

KATEGORİ: EKONOMİ

2019 yılı çiftçi destekleme primleri muhtarlıklarda askıya çıktı. Rakamları gören çiftçi, hayal kırıklığı yaşadı. Çiftçiye verilen destek priminin en yükseği 986 lira. En düşüğü ise 28 lira.

DEVAMI İÇİN

Polise moral ziyareti

KATEGORİ: GÜNDEM/MANŞET

İznik Fotoğraf Derneği (İZFOD), İznik Doğa Sporları, Çevre ve Bisiklet Kulübü Derneği (İZDAK), Bursa Dağcılık ve Tırmanış İhtisas Kulübü Derneği (DATİK), İznik’te gerçekleştirdikleri doğa etkinliği sonrasında kalabalık bir grup, İznik ilçe emniyet müdürlüğünü ziyaret etti. Teröristlerin güvenlik güçlerini hedef alan hain saldırılarını kınayan dernek üyeleri, İznik ilçe emniyet müdürlüğüne giderek polise moral desteğinde bulundu. Polisin…

DEVAMI İÇİN

Mançolar, bakan Çelik ile görüştü

KATEGORİ: EKONOMİ/MANŞET

Bursa Ticaret Borsası’nın düzenlediği Ankara ziyaretin de Ticaret ve Sanayi Odaları başkanı ve meclis başkanları, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile bir araya geldi.

DEVAMI İÇİN

200 öğrenciye eğitim desteği

KATEGORİ: SÜRMANŞET/YAŞAM

Merkezi İznik’de faaliyet gösteren Çocuklar Hepimizin Eğitim ve Öğretimi Destekleme Derneği, İznik’de ilkokul da okuyan 200 öğrenciye kitap, kırtasiye ve oyuncak yardımında bulundu.
Çocuklar Hepimizin Eğitim ve Öğretimi Destekleme Derneği, İznik’ in dağ köylerindeki ana okulu, ilk ve orta öğretimi kapsayan yaklaşık 200 öğrencinin eğitimlerine destek vermek üzere okullarda ziyaretlerde bulundu.

DEVAMI İÇİN

YUKARI ÇIK
izmir Klima Servisi destek patent canlı bahis siteleri