Tag archive

etkinlik

Türk polis teşkilatı 174 yaşında

KATEGORİ: GÜNDEM
  • polis-174-1.jpg
  • polis-174-2.jpg
  • polis-174-3.jpg
  • polis-174-4.jpg
  • polis-174-5.jpg

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta Türk Polis Teşkilatı’nın 174.kuruluş yıl dönümü etkinliklerine katıldı. Başkan Usta etkinliğe katılan tüm polislerin Polis Haftasını kutladı.

DEVAMI İÇİN

Herkes o müjdeli haberi bekledi! Umutlar ise başka bahara kaldı..

KATEGORİ: GÜNDEM

İznik Dünya Mirası asil üyeliği yolunda 4 yıldır yedekler kulübesinde emin adımlarla ilerliyor. Bugün, İznik’te Maharetli Kadınlar Çarşısı açılışı vardı. Çarşıda İznik Surlarından oluşan pasta ile İznik üzümünden oluşan görüntüler büyük ilgi gördü.

DEVAMI İÇİN

Avcılar dev yaban domuzları ile poz verdiler

KATEGORİ: GÜNCEL

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, İznik Avcılar Derneği tarafından avlak sahasında düzenlenen Avcılar Bayramı etkinliğine katılarak İznik ve civardan gelen 200 avcı ile bir araya geldi.

DEVAMI İÇİN

Cumhuriyetin 93. yılı kutlandı

KATEGORİ: GÜNDEM/MANŞET

İznik’te Cumhuriyetin 93. yıl dönümü etkinliği çerçevesinde Atatürk anıtı çiçek ve bayraklar ile süsledi. Cumhuriyet’in 93. yıl dönümü etkinliğinde Cumhuriyet Halk Partisi İznik ilçe örgütü, vatandaşlar ile birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Atatürk anıtı önünde bir dizi etkinlik ile kutladı. CHP ilçe başkanı Ayan Özer ve yönetim kurulu üyeleri Atatürk anıtına çelenk koyarak saygı duruşunda…

DEVAMI İÇİN

CHP’den anneler günü kahvaltısı

KATEGORİ: GÜNDEM/MANŞET

Cumhuriyet Halk Partisi İznik ilçe başkanlığı ve kadın kolları, Anneler Günü programı düzenledi. Yönetim kurulu üyesi, kadın kollarından sorumlu başkan yardımcısı Feruzan Gök ve kadın kolları başkan vekili Hamide Hander’in düzenlediği Anneler Gününde annelere kahvaltı verildi. Bazilika Çay bahçesinde düzenlenen etkinliğe çok sayıda anne katıldı.

DEVAMI İÇİN

YUKARI ÇIK
destek patent bahis siteleri