Tag archive

iyi parti

Bu fotoğraf çok şey ifade ediyor

KATEGORİ: SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti (Millet İttifakı) İznik ilçe yöneticileri, ittifakın belediye başkan adayı Kenan Karakaş’la birlikte Göllüce köyündeydi.

DEVAMI İÇİN

Algı operasyonları kimseye fayda getirmeyecek, iki partinin de zararına!

KATEGORİ: GÜNDEM

Kemal Sunal ile Şener Şen’in unutulmaz filmidir, Sefer Oğulları ile Telli Oğulları.. Her iki ailenin Yeşil Vadi için verdikleri mücadele anlatılır orada. Komedi türü bir yapıt olsa da, ironikdir. Düşünen akıllar için çok şey ifade der. 31 Mart Yerel seçimlerine 60 gün kaldı!

DEVAMI İÇİN

CHP’den son dakika açıklaması: Henüz bir mutabakat söz konusu değildir

KATEGORİ: SİYASET

Bursa’da İYİ Parti ile CHP’nin ilçe belediye başkan adaylarının kim olacağı hala netlik kazanmış değil. Partilerden kamuoyuna yapılan resmi bir açıklama da yok. Sosyal medya ve haber sitelerinde “İYİ Parti, Karacabey, Kemalpaşa, Keles, Orhaneli, Orhangazi, İznik, Yenişehir ve İnegöl’den aday çıkaracak” iddialarına CHP İznik İlçe Başkanı Sadullah Eşiyok, yazılı bir açıklama ile yanıt verdi.

DEVAMI İÇİN

Siyaset, strateji, liderlik ve istihbarat örgütleri konusunda eğitim aldı

KATEGORİ: GÜNDEM

İyi Parti Bursa 2. Bölge Milletvekili aday adayı Mert Kaan Tosun, aynı partiden milletvekili aday adayı olan Hasan İncili’yi ziyaret etti. Genç yaşında birçok kariyeri bir araya sığdıran Tosun, insan haklarına önem veren ve bu konuda katkıları olan biri olarak tanınıyor.

DEVAMI İÇİN

Ömrünün yarısını Spora ve Siyasete adayan İYİ Parti milletvekili aday adayı İncili kimdir? İşte o sorunun yanıtı!

KATEGORİ: SİYASET

İznik’te uzun yıllar siyaset ve spor alanın da yöneticilik yapan Hasan İncili, kurucular kurulu olduğu partisinin yöneticiliğinden istifa ederek, İYİ Parti milletvekili aday adayı oldu. Peki; Hasan İncili kimdir? İşte Milletvekili aday adayı İncili’nin başarı dolu öz geçmişi.. 

DEVAMI İÇİN

YUKARI ÇIK
destek patent muhasebe programları