Tag archive

sazlık

İznik’te sazlıklar yine yandı! Bu hainliği kim yada kimler yapıyor?

KATEGORİ: GÜNDEM

Çakırca köyünde sahile 500 metre mesafede karasal sazlıklarda yangın çıktı. Bataklık alanda çıkan yangına müdahale edebilmek için çaba sarf ettiler.

DEVAMI İÇİN

Aynı bölge de üçüncü kez yangın çıktı alevler erik ağaçlarını teğet geçti

KATEGORİ: YAŞAM

İznik sahil kıyısındaki karasal sazlıklar üçüncü kez yandı. Orhangazi karayolu Çakırca köyü sahil kıyısında yer alan karasal sazlıklar, yine alevlere teslim oldu. Edinilen bilgiye göre, saat 15.50’de sazlık alanda yangın çıktı.

DEVAMI İÇİN

Çok sayıda canlı türünün yaşadığı Çakırca sahilinde sazlıklar yanıyor

KATEGORİ: YAŞAM

İznik sahilin de her yıl ne maksatla yakıldığı bilinmeyen sazlık yangını bugün akşam saatlerin de yine başladı. Büyük bir alanın küle döndüğü belirtilen sazlık alanda itfaiye ekipleri müdahale için bölgeye hareket etti.

DEVAMI İÇİN

Sazlık teröristleri yine iş başında! Güpegündüz yaktılar

KATEGORİ: YAŞAM

İznik Gölü sazlıkları son 1,5 ay içerisinde 3’üncü kez ateşe verildi. Bu doğa terörizmi değilde ne?  İznik sahili günü birlik tesislerinin olduğu mevkide yine sazlık yangını çıktı. Son 1,5 ayda çıkan 3’üncü yangın. İznik itfaiyesinin anında müdahale ettiği sazlık yangını kontrol altına alınmaya çalışılıyor. Yangının çıktığı alandan yükselen dumanlar karşı kıyıdan net bir şekilde görüldü.…

DEVAMI İÇİN

Kim bu vicdansızlar! Sazlıklar yine yanıyor, balıkçılar kayıklarını kaçırıyor..

KATEGORİ: YAŞAM

İznik gölünde sazlıklar yine yanıyor. Kim yada kimler tarafından ne maksatla yakıldığı belirlenemeyen sazlık yangını bu kez Çakırca Köyünün merkezinde çıktı. Köy düğün salonunun hemen arkasındaki sazlık alan saat 19.30 sıralarında yanmaya başladı. İtfaiye ekipleri sazlık yangına müdahale ederek kısa sürede söndürmeyi başardı. Yangında takriben 3 ila 5 dönüm alanın tahrip olduğu sanılıyor. YANAN BÖLGE…

DEVAMI İÇİN

YUKARI ÇIK
destek patent bahis siteleri