Oyuncu Ercan Yalçıntaş’ın işsiz olduğu ve kolonya içtiği ortaya çıktı

2 dakika okuma süresi

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde yaşayan dizi ve tiyatro sanatçısı Ercan Yalçıntaş (38), pazar günü yaşadığı evinde ölü bulunmuştu. Ercan Yalçıntaş’ın ölümü ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Uzun süredir işsiz olan genç oyuncunun sürekli kolonya içtiği öğrenildi.

Dizi ve tiyatro oyuncusu Ercan Yalçıntaş (38), Dün Bursa’da evinde ölü bulunmuştu. Yalçıntaş’ın uzun bir süredir işsiz olduğu ve sürekli sinir krizleri geçirdiği öğrenildi.

İŞSİZ KALINCA PSİKOLOJİSİ BOZULMUŞ

escort antalya

Ercan Yalçıntaş’ın evde cansız bedenini bulan annesi Nermin Yalçıntaş’ın emniyetteki ifadesi ortaya çıktı. Anne Nermin Yalçıntaş’ın ifadesinde; “Ercan, işsizdi. Psikolojik sorunlar yaşıyor. Sürekli kolonya içiyordu. 19 Ocak günü yine sinir krizi geçirince kızımın yaşadığı eve gittim. 24 Ocak günü saat 12.00 sıralarında oğlumla birlikte yaşadığımız eve gittiğimde heryer dağılmış. Ercan yerde cansız yatıyordu” dediği öğrenildi.

CESEDİNİ ANNESİ BULDU

Sırameşeler Mahallesi’nde dün meydana gelen olayda Ercan Yalçıntaş’tan haber alamayan yakınları, Yalçıntaş’ın yaşadığı eve gelmiş. Eve giren anne, Yalçıntaş’ın cansız bedeni ile karşılaşmıştı. Yalçıntaş’ın kesin ölüm sebebi, Bursa Adli Tıp Kurumu’ndan gelecek otopsi raporundan sonra netlik kazanacak.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

plesk trial