Arka Sokaklar Yeni Sezonu 377. Bölüm İle Bu Cuma Başlıyor

Arka Sokaklar Yeni Sezonu 377. Bölüm İle Bu Cuma Başlıyor

MAGAZİN

Kanal D’nin efsane dizisi Arka Sokaklar iptal oldu haberlerinin ardından yeni maceralarına bu cuma günü başlıyor. Arka Sokaklar yeni sezonu ve yeni bölüm maceralarıyla Cuma günü Kanal D ekranlara dönüyor. Arka Sokaklar 377. bölüm fragmanı yayınlanırken Rıza baba ve ekibi yine maceralarla dolu bir bölümle ekranlara gelecek.

Maceraya hazır olun! “Ekip” dönüyor; hem de daha zorlu görevlerle ve büyüyerek dönüyor. Arka Sokaklar 377. Bölüm Cuma akşamı saat 21:00’de Kanal D’de!

Evlerimizin salonlarında yine sirenler çalmaya başlayacak. Kahramanlarımız dönüyor ama ufak bir farkla; bu defa sürgündeler! Rıza baba ve ekibi büyük uyuşturucu baronu Timur’u yakalayıp adalete teslim etmiştir. Rıza baba tam emekli olacakken Timur hapishaneden kaçar.

Mesut, Hüsnü, Ali ve Aylin Timur’u yakalamaya çalışırken yanlışlıkla bir milletvekilinin garsoniyerini ‘deşifre’ edip Timur’u ellerinden kaçırırlar ve İstanbul’un en belalı yerine, Taşlıtepe’ye sürülürler. Rıza baba da sürülmemiş ama emeklilik hayallerini ertelemek zorunda kalmıştır. Yeni yerlerinde ekibe eski dostları Murat da katılır.

Ekibimiz asayiş olaylarına her zamanki gibi müdahale ederlerken, bölgedeki mafya çetesinin ve can düşmanları Timur’un da ekibimiz için planları vardır. Yeni maceralarında onlara Taşlıtepe karakolunun polisleri genç Volkan, emekliliğe gün sayan Halil ve çaycı Hediye’yle, güzel ve kuralcı kimliğiyle tanınan komiser Selin de eşlik edecek.

Arka Sokaklar 377. Bölüm Cuma akşamı saat 21:00’de Kanal D’de!

ARKA SOKAKLAR 377. BÖLÜM FRAGMANI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*