OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Cenk Ergün ; ”Hedefimiz Kupayı Kaldırmak” dedi

SPOR

Galatasaray Kulübü Futbol Direktörü Cenk Ergün, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek ve yarı final kurası sonrası yaptığı açıklamada, “Amacımız bu kupayı en çok kazanan ve son 2 senenin şampiyonu olarak yine kupayı kazanmak” dedi.

Cenk ErgünZiraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde Akhisar Belediyespor ile eşleşen Galatasaray’da, Futbol Direktörü Cenk Ergün kura çekimi sonrası açıklamalarda bulundu. Amaçlarının kupayı tekrar kazanmak olduğunu belirten Ergün, “Grupta da Akhisar Belediyespor ile eşleşmiştik. 2 maç orada oynamıştık, bir 2 maç daha oynayacağız ve böylece bir sezonda toplamda 6 maça ulaşacağız. Sonuçta kura bu. Amacımız bu kupayı en çok kazanan ve son 2 senenin de şampiyonu olarak yine kupayı kazanmak. Her rakip birbirinden değerli ve her rakip birbirinden güçlüydü. Şu çıksaydı, bu çıkmasaydı, bu öyle olurdu diyecek bir durum yok. Her maç mücadele ile geçecek bir çeyrek final ve yarı final hattı gözüküyor ama bizim hedefimiz Antalya’daki finalde yine kupayı kaldırmak” diye konuştu.

“BENİM KONUŞMAM DOĞRU OLMAZ”
Aziz Yıldırım’ın Ziraat Türkiye Kupası hakkında açıklamalarının sorulması üzerine ise Ergün, “Başkanımızın yaptığı açıklamadan sonra benim bu konu hakkında konuşmam doğru olmaz. Bizim daha çok su anki duruma konsantre olmamız lazım. Ziraat Türkiye Kupası bize prestij veren, mutluluk veren ve son 2 senedir kazandığımız bir kupa. Konya’da, Bursa’da kazandığımız kupayı umarım bu sene de Antalya’da kazanacağız” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON SPOR

smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT