Son Dakika
21 Ekim 2016 Cuma

Ünlü sunucu Esra Erol hastaneye kaldırıldı.. Esra Erol’un sağlık durumu nasıl?

Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol gıda zehirlenmesi şüphesi ile hastaneye kaldırıldı. Esra Erol’un son sağlık durumu ne? Ayrıntılar haberimizde..

Esra Erol hastaneye kaldırıldı! Ünlü sunucu Esra Erol'un sağlık durumu nasıl?

Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol gıda zehirlenmesi şüphesi ile hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan Esra Erol’un sağlık durumu hakkında gelen son bilgilere göre, ünlü sunucunun durumun iyi olduğu yönünde.

Yaz aylarının gelmesi ile gıda zehirlenmelerin de artışlar devam ediyor. Sağlık uzmanlarının üzerinden dikkat ile durdukları gıda zehirlenmesi konusunda son olarak da ekranların güzel sunucusu Esra Erol nasibini aldı. ATV ekranlarından tanıdığımız ünlü sunucu Esra Erol, Bodrum’da ailesiyle beraber tatil yaparken gıda zehirlenmesinden binaen hastaneye kaldırıldı. Üç gece hastanede yatırılan Esra Erol, taburcu olur olmaz sosyal medya hesabından hayranlarının merakını giderdi.

İşte Esra Erol’un sosyal medya üzerinden yaptığı bildiri ; “Bodrum tatili inşallah şimdi başlıyor son iğne günü. Dikkatli okuyun lütfen, özellikle de çocuklarınız için! Beni 3 gün hastane yatıran, Ali’nin ayakta geçirdiği berbat bir bakteri ile tanıştık. Tedavi hala devam ediyor! Şükür artık daha iyiyiz, sıcaklarla bakteriler ve virüsler her yerde! Salmonella bakterilerinin neden olduğu bir hastalıktır. 8-72 saat içerisinde karın ağrısı , ishal ve ateş belirtileriyle kendisini gösterir. Ek olarak mide bulantısı, kusma ve başağrısı ortaya yükselebilir , 4-7 gün sürebilir!