OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Fotoğrafçılık kursu kayıtları başladı

KÜLTÜR - SANAT/SÜRMANŞET

İznik Halk Eğitim Merkezi bünyesinde “Temel Fotoğrafçılık Eğitim Kursu” kayıtları başladığı. Kurs öğretmenliğini, İznikli Uluslararası (AFIAP) Fotoğraf Sanatçısı Metin Emre yapacak.

Fotoğrafçılık üzerine ilçe de açtığı kurslar ve sergilerle fotoğrafçılığı sevdiren, fotoğraf sanatının gelişmesi için eğitim veren fotoğraf sanatçısı Metin Emre, “Fotoğraflarımızla İznik’i dünyaya tanıtmaya çalışıyoruz. İnsan yaşadığı memlekete kendi imkanlarınca hizmet etmelidir. Bir İznik sevdalısı olarak, İznik’i doğasını, tarihini, köylerini ve en önemlisi misafirperver insanımızı çektiğimiz fotoğraflarla anlatmaya, İznik’in tanıtımına bir nebze olsun katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bunu başarabildiğim içinde çok mutluyum. Çalışmalarımda bana destek olan ailem başta olmak üzere, ismini sayamadığım tüm dostlarıma, çatısı altında olmaktan gurur duyduğum İznik Fotoğraf Gönüllüleri Topluluğuna, bu süreçte bana yardımını esirgemeyen İznik kaymakamımız sayın Ali Hamza Pehlivan, belediye başkanı Osman Sargın’a, çok kıymetli dostlarıma çok teşekkür ederim. Tüm fotoğraf severleri Temel Fotoğrafçılık Eğitimi almaya davet ediyorum” dedi.

Temel Fotoğrafçılık Eğitim Kursuna katılmak isteyenleri bir an önce İznik Halk Eğitim Müdürlüğüne kayıt yaptırması gerektiği bildirildi. İznik Halk Eğitim Merkezi Telefon : 0 224 757 11 09

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON KÜLTÜR - SANAT

smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT