Gülşen sarkıklarını aldırmayınca lop lop sarktı!

MAGAZİN

Gülşen sarkma sorunları yaşamasının yanı sıra yaşadığı bu sarkma sorunlarının önüne geçemiyor, Gülşen nasıl oldu da bu kadar yağı aldırmadı sorusu da akıllarda yer etti.

Güzeller güzeli Gülşen’ in rejim ve sıfır beden uğruna hiçbir yemediğini bilmeyen yoktur. Gülşen’ in sıfır beden haline dün akşam katıldığı programda ki bel sarkmalarını görenler şok oldu. Ünlü şarkıcı Gülşen’in son görüntüsü, sevenlerini endişelendirdi. Gülşen’in belindeki sarkma, vücudu için çalan tehlike çanlarının habercisi gibiydi.

Güzeller güzeli Gülşen’ in rejim ve sıfır beden uğruna hiçbir yemediğini bilmeyen yoktur. Gülşen’ in sıfır beden haline dün akşam katıldığı programda ki bel sarkmalarını görenler şok oldu. Gülşen’ in belinde kıyafetten sarkık görüntüleri herkesi endişelendirirken açıklama da durum vahimiyetinin farkında olan Gülşen’ in spor hocasından geldi

SPOR HOCASI DA UYARMIŞTI!

Gülşen’in bu hali, eski spor hocası Barış Çunguroğlu’nun “Beslenmesini asla onaylamıyorum. Spor yapan insan kendini aç bırakmaz. Beslenmeyle ilgili ciddi sorunları var. Toparlanmazsa bu sorunlar daha ciddi sonuçlara yol açacak” sözlerini de doğrular gibiydi.

Bu arada 48 kilo olan Gülşen, hakkında ‘anoreksiya’ imasında bulunan spor hocasına dava açmış ancak mahkeme tarafından haksız bulunmuştu.

Aşırı zayıflığıyla bilinen Gülşen, dekolte bir kıyafet giyince bel kısmındaki deri sarkması böyle gözler önüne serildi. Ünlü şarkıcının, bu konuyla ilgili ne yorum yapacağı ise merak konusu oldu.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.

*