İlişki Durumu Karışık 25. bölüm Show TV'de heyecan dolu geçecek

İlişki Durumu Karışık 25. bölüm Show TV’de heyecan dolu geçecek

MAGAZİN

Hayranları tarafından heyecanla beklenen İlişki Durumu Karışık 25. bölüm Show TV ekranlarında bu akşam izleyicisi ile buluşacak. İlişki Durumu Karışık 25. bölüm’de eğlenceli sahneler bu akşam saat 20.00’de Show TV’de olacak.

Aşk, gurur, kıskançlık, dostluk ve yanlış anlamaların kol kola gittiği İlişki Durumu Karışık yepyeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Cumartesi akşamlarına eğlenceli bir o kadar da heyecanlı sahneleriyle damga vuran İlişki Durumu Karışık 25. bölüm izleyicileriyle buluşma hazırlığında… Yaz sezonunda başlayıp kısa sürede biten dizilere inat başarısını devam ettiren dizide bu hafta Ayşegül ve Can arasında sürpriz gelişmeler var. Tango yarışmasına katılan ikili arasında yaşanacaklar ekrana kilitleyecek. Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı İlişki Durumu Karışık 25. bölüm, bu akşam saat 20.00’da Show TV’de ekrana gelecek.

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 25. BÖLÜMÜ ÖZETİ

Her hafta ayrı bir maceranın yaşayan Ayşegül ve Can ikilisi bu hafta cemiyetin ünlü isimleri arasında yapılan tango yarışmasına katılmaya karar verir. Can ve Elif evliliği ardından büyük bir yıkıntı yaşasa da kendini toplamaya çalışan Ayşegül, Murat ile yarışmaya hazırlanırken; kendisine oynanan oyundan habersiz olan Can, Elif ile çalışmalara başlar. Yarışma günü geldiğinde Ayşegül’ü kötü bir sürpriz beklemektedir. Murat, geceye yetişemez ve Ayşegül sahnede yalnız kalır. Ayşegül’ün çaresiz halleri en çok Elif’in yüzünü güldürür. Ayşegül her şeyin bittiğini düşünürken; Can, Elif yerine Ayşegül ile dans etmeye başlar. İkilinin dansına tanık olan Murat ve Elif büyük bir şok yaşar. O sıralarda tangonun büyüsüne kabılan Can’dan Elif’in kulaklarına romantik sözler dökülür.

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK’A YENİ İSİM

Genç ve dinamik kadrosuyla tüm dikkatleri üzerine çeken lişki Durumu Karışık yeni bölümü merakla beklenirken; kadroya yeni transfer müjdesi geldi. . Daha önce ‘Sesli Güldüm’ isimli komedi programı ‘Her Şey Yolunda Merkez’ ve Perran Kutman ile ‘Ah Neriman’ dizileri ile ekranlarda bou gösteren Aybike Esin Tumluer dizinin kadrosuna dahil oldu. Aybike Esin Tumluer’in İlişki Durumu Karışık’ta canlandıracağı karakterle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*