OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Nokia 230 tanıtıldı! Nokia 230 özellikleri ve fiyatı açıklandı

Nokia 230 tanıtıldı! Nokia 230 özellikleri ve fiyatı açıklandı

TEKNOLOJİ

Teknoloji devi Nokia son modellerinden biri olan Nokia 230 tanıttı. Hem dokunmatik hem de tuşlu olan Nokia 230 özellikleri ise dikkat çekici. Nokia kullanıcılarını heyecanlandıran Nokia 230 fiyatı ise açıklanmadı..

Nokia 230 adlı telefon nostaljik görüntüsü ve oldukça düşük fiyatıyla dikkat çekiyor. Series 30+ işletim sistemiyle gelen telefonda 240 x 230 çözünürlüğünde 2,8 inç ekrana sahip. 16 MB RAM‘in bulunduğu telefonda 2 megapiksel çözünürlüğünde arka ve yine 2 megapiksel çözünürlüğünde ön kamera yer alıyor. Ayrıca her iki tarafta LED flaşın bulunduğunu belirtmekte de fayda var. Normal ve çift sim kartlı olmak üzere iki farklı versiyonu olan cihazın 55 dolara aralık ayında Hindistan, Avrupa, Asya ve Orta Doğu pazarına sunulacağı belirtiliyor.

Microsoft, Nokia Cihazlar ve Servisler iş kolunu satın aldığı anlaşma çerçevesinde, özellikli telefon kategorisinde Nokia markasını kullanmaya devam ediyor. Microsoft bugün Nokia markası altında iki yeni özellikli telefon Nokia 230 ve Nokia 230 DualSim telefonun duyurusunu yaptı.

Hemen hemen aynı tasarıma sahip olan Nokia 230 ve Nokia 230 DualSim, metal bir kasaya ve 2.8 inç büyüklüğünde birer ekrana sahip. Ön ve arka yüzünde iki adet 2MP kamera bulunan cihazlarda arka kamera led flaşlı ile destekleniyor. 32GB’a kadar hafıza kartı desteği bulunan Nokia 230 ve Nokia 230 DualSim, Opera Store Uygulama mağazasını kullanıyor.

Ayrıca, “Assassin Creed Brotherhood” ve “Midnight Pool 3” oyunları dahil bir yıl boyunca her ay bir Gameloft oyununu ücretsiz olarak indirebilecek. Nokia 230 ve Nokia 230 DualSim, Opera Mini tarayıcısı, Bing Arama ve MSN Hava uygulamaları ile önceden yüklenmiş olarak geliyor.

Her iki cihazın bataryası da 23 saatlik konuşma süresine sahip. Nokia 230 27 gün bekleme süresi verirken Dual Sim versiyonunda ise bu süre 22 güne düşüyor. Bu cihazlar 55 USD fiyata mal olacak ve satış Hindistan, Asya ve Orta Doğu’da Aralık ayında satışa sunulacak Diğer pazarlarda ise 2016 yılında satışa sunulacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON TEKNOLOJİ

Placeholder

Kamera İç Özellik

Güvenlik sistemlerinin en yaygını olan kamera sistemlerinde genel olarak hep tüm sistemin
Placeholder

Oyun Oynayarak Mutlu Olmak

Hayatın tekdüzeliğini oynadığımız oyunlar ile gideririz, oyunların olmadığı hayat sıkıcıdır, başkalarıyla yarışmak,
smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT