OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Özer basın toplantısı yaptı

MANŞET/SİYASET

CHP’de 2 liste yarışacak. CHP İznik ilçe başkanlığına talip olan Ayan Özer, bu akşam parti binasında basın toplantısı düzenledi. Özer, 2 Aralık günü yapılacak ilçe kongresinde başkanlık için aday olduğunu açıkladı.
Cumhuriyet Halk Partisi ilçe binasında gerçekleşen toplantıda konuşan Özer, doğdum, büyüdüm CHP’li oldum. CHP’li yaşıyorum, CHP’li ölücem dedi. 2 Aralık günü gerçekleşecek olan kongrede aday olduğumu açıklıyorum. Aday olan ve daha sonra geri çekilerek, benim yanımda ve bana destek olacağını açıklayan Fatih Erbabacan’a teşekkür ediyorum. değerli delege arkadaşlarımız bu görevi bana layık gördükleri taktirde, ayrıştırıcı değil birleştirici bir siyaset çizgimiz olacak. İnşallah önümüzde ki yerel seçimlerde de hedefimiz belediye olacaktır. Tek ümidimiz CHP bayrağını burada görmektir. Bunun için de a ve b partisi gütmeden halkımızla el ele vererek İznik için mücadele etmek istiyoruz” dedi. Öte yandan bir haber sitesinde yayımlanan “Özer’e kaliteli isimler destek veriyor” sözünün asla kendisine ait olmadığını vurulayan Özer, haberde ki ifade tamamen site yöneticisinin beyanıdır. CHP’nin özünde ötekileştirmek ve ayrımcılık gibi kavramlar yoktur. Bu çatı altında ki her ferd bizim kardeşimizdir” dedi.
İznik’te Özer iletişim ve gazete bayii sahipliği yapan Ayan Özer, cemiyetçiliği ile tanınıyor. CHP’nin eski il genel meclis adayı da olan Özer evli ve 2 çocuk babası.

ozer1

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON MANŞET

smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT