Olayları Halka Rapor Eden Gazete


Özer basın toplantısı yaptı

MANŞET/SİYASET

CHP’de 2 liste yarışacak. CHP İznik ilçe başkanlığına talip olan Ayan Özer, bu akşam parti binasında basın toplantısı düzenledi. Özer, 2 Aralık günü yapılacak ilçe kongresinde başkanlık için aday olduğunu açıkladı.
Cumhuriyet Halk Partisi ilçe binasında gerçekleşen toplantıda konuşan Özer, doğdum, büyüdüm CHP’li oldum. CHP’li yaşıyorum, CHP’li ölücem dedi. 2 Aralık günü gerçekleşecek olan kongrede aday olduğumu açıklıyorum. Aday olan ve daha sonra geri çekilerek, benim yanımda ve bana destek olacağını açıklayan Fatih Erbabacan’a teşekkür ediyorum. değerli delege arkadaşlarımız bu görevi bana layık gördükleri taktirde, ayrıştırıcı değil birleştirici bir siyaset çizgimiz olacak. İnşallah önümüzde ki yerel seçimlerde de hedefimiz belediye olacaktır. Tek ümidimiz CHP bayrağını burada görmektir. Bunun için de a ve b partisi gütmeden halkımızla el ele vererek İznik için mücadele etmek istiyoruz” dedi. Öte yandan bir haber sitesinde yayımlanan “Özer’e kaliteli isimler destek veriyor” sözünün asla kendisine ait olmadığını vurulayan Özer, haberde ki ifade tamamen site yöneticisinin beyanıdır. CHP’nin özünde ötekileştirmek ve ayrımcılık gibi kavramlar yoktur. Bu çatı altında ki her ferd bizim kardeşimizdir” dedi.
İznik’te Özer iletişim ve gazete bayii sahipliği yapan Ayan Özer, cemiyetçiliği ile tanınıyor. CHP’nin eski il genel meclis adayı da olan Özer evli ve 2 çocuk babası.

ozer1

 

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.

*

DİĞER MANŞET HABERLERİ

Tablo gibi fotoğraf

Tek bir meyve ağacında bir düzüne insanın yer aldığı o fotoğraf çok

Kasıtlı mı yakılıyorlar?

İznik Sahili sazlıkları doğal hayatın yaşam alanı. İnsanoğlu’nun aç gözlülüğü bu yaşam
sohbet iznik emlak bursa evden eve gss borç sorgulama iznik rehber
YUKARI ÇIK