OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Samsung Galaxy S7 render görselleri yayınlandı

TEKNOLOJİ

Samsung Galaxy S7 modellerine ait yeni render görselleri yayınlandı, yayınlanan yeni görsellere bakılacak olursa cihaz plastik bir renkli kasadan oluşacak.

Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S7 hakkında pek çok söylenti ve sızıntı bulunmakta. Hatta şöyle söylebiliriz; neredeyse 2 günde bir yeni bir Galaxy S7 söylenti haberi çıkmakta.

Ancak bu söylentilerin arasında, birkaç konsept çalışmasının dışında hiç elle tutulur bir görsel mevcut değildi. Ta ki bugüne kadar. Şimdiye kadar pek çok render görsellerinin sızdığı ITSkins, bu sefer de Galaxy S7’nin render görsellerini sızdırdı.

Görsellerle gelen bilgilere göre telefonun ölçüleri 143.37 x 70.8 x 6.94mm şeklinde. Yani Galaxy S6 ile hemen hemen aynı diyebiliriz. Ancak telefonun sahip olduğu tek ölçü bu değil. Aynı şekilde açıklanan bilgiye göre elimizde bir de 163.32 x 82.01 x 7.82mm şeklinde bir ölçü bulunmakta. Galaxy S7’nin Plus versiyonuna ait olan bu ölçüler, 2014 yılında piyasaya sürülen Galaxy Mega 2‘nin ölçüleri ile oldukça benzerlik göstermekte. Yani Galaxy S7 Plus, 6-inç bir ekran ile karşımıza çıkacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON TEKNOLOJİ

Placeholder

Kamera İç Özellik

Güvenlik sistemlerinin en yaygını olan kamera sistemlerinde genel olarak hep tüm sistemin
Placeholder

Oyun Oynayarak Mutlu Olmak

Hayatın tekdüzeliğini oynadığımız oyunlar ile gideririz, oyunların olmadığı hayat sıkıcıdır, başkalarıyla yarışmak,
smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT