Son Dakika
26 Ekim 2016 Çarşamba

Selen Soyder’den şoke eden görüntüler.. İşte Selen Soyder’in yeni aşkı

Güzel oyuncu Selen Soyder yaladığı aşk iddialarına yeni sevgili ile beraber şoke eden bomba görüntüler verdi. Başarılı oyuncu Selen Soyder eski sevgilisi Tolgahan Sayışman’dan ayrıldıktan sonra yeni sevgilisi ile verdiği pozlar magazin dünyasına böyle yansıdı.. İşte Selen Soyder’in yeni sevgilisi kim!

Selen Soyder'den şoke eden görüntüler.. İşte Selen Soyder'in yeni aşkı

Güzel oyuncu Selen Soyder yaladığı aşk iddialarına yeni sevgili ile beraber şoke eden bomba görüntüler verdi. Başarılı oyuncu Selen Soyder eski sevgilisi Tolgahan Sayışman’dan ayrıldıktan sonra yeni sevgilisi ile verdiği pozlar magazin dünyasına böyle yansıdı.. İşte Selen Soyder’in yeni sevgilisi kim!

Çok başarılı süper ünlü oyuncu Selen Soyder bir süredir aşk yaşadığı iddia edilen sevgilisiyle şoke eden bomba görüntülere sahne oldu.Güzel oyuncu Selen Soyder geçtiğimiz günlerde sevgilisi Tolgahan Sayışman ile şok bir ayrılığa imza atmıştı.Selen Soyder şok ayrılık sonrası boş durmadı ve gönlünü bakın kime kaptırdı.

Güzelller güzeli oyuncu oyuncu Selen Soyder Tolgahan Sayışman ile şok ayrılık sonrası yeni bir aşka yelken açtı.Selen Soyder bu sefer çok sürpriz bir isimle aşk yaşamaya başladı.Güzel oyuncu Selen Soyder Başak Dizer’în eski eşi Oren Fransez ile aşk yaşamaya başladı.

Bir dönem yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman ile yaşadığı aşkla magazin sayfalarını süsleyen güzel oyuncu Selen Soyder, bu ayrılık sonrası kabuğuna çekilmişti. Kalbine adeta kilit vuran Soyder, sonunda yeni bir aşka yelken açtı. Yaz başından beri Çeşme’de tatil yapan ünlü oyuncu, yeni aşkı ile Zio Beach’te objektiflere takıldı. Soyder’in sevgilisi Oren Fransez ise magazin dünyasına yabancı değil.

HER YERDE SARMAŞ DOLAŞ

Fransez, şu sıralar Kıvanç Tatlıtuğ’la birliktelik yaşayan stil danışmanı Başak Dizer’in eski eşi. Önceki gün Çeşme’de aşka gelen Selen Soyder ve Oren Fransez, bol bol denize girip güneşlendi. Denizde sarmaş dolaş romantik anlar yaşayan ikilinin, bu halleri aşk filmlerini aratmadı. Birbirini öpücük yağmuruna tutan Soyder ve Fransez, iskelede de kimseye aldırış etmeden kucak kucağa güneşlendi.

Selen Soyder kimdir?

Selen Soyder, 26 Aralık 1986 tarihinde İzmir, Konak’da doğmuştur. Tam adı Mükerrem Selen Soyder’dir. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir Selma Yiğitalp Lisesinde okudu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Tarih bölümünde öğrenci olarak devam etmektedir. 2006 yılında “Miss Model Of Turkey” yarışmasında ikinci güzeli seçildi ve “Miss Bikini Of The Universe” yarışmasında Çin Halk Cumhuriyetî’nde Türkiye’yi temsil etti. İlk 5’e giren Soyder, Türkiye’ye “En iyi milli kostüm ödülü”nü de getirdi

2007 yılında “Miss Turkey” güzellik yarışmasına katıldı Türkiye güzeli seçildi. Türkiye’yi; Çin’in Sanya adasında yapılan “Miss World 2007” yarışmasında temsil etti. Çin’den döner dönmez Vakko’nun modelliğini yaptı. Daha sonra da İngilizcesini ilerletmek için dil eğitimi maksadıyla Kanada’ya gitti ve 2009 yılında döndü.

Geldikten sonra spikerlik kursuna yazıldı ve Star TV’de staj yaptı.

2010 yılında FOX TV’de yayınlanan “Yer Gök Aşk” dizisinde ilk bölümlerinde başrolde oynayan Birce Akalay ve Murat Ünalmış ile birlikte rol aldı. Dizinin 2. sezonlarına yakın başrol oyuncusu Selen Soyder aynı yapım şirketinin bir başka dizisi olan “Lale Devri” adlı diziye Türk dizi tarihinde ilk olarak Yer Gök Aşk’ta ki karakter ismiyle transfer olmuştur.

Selen Soyder, 2012 yılında “Lale Devri” adlı dizide Tolgahan Sayışman, Hatice Aslan, Korel Cezayirli, Gül Onat, Kenan Bal ile birlikte başrol oynamıştır.

Selen Soyder, 2011 yılında“Yer Gök Aşk” dizisinin yönetmenlerinden olan Ulaş İnaç’la evlilik yolunda adım attı. Ancak 2012 yılının başında ayrıldıklarını duyurdu. Selen Soyder, 2012 yılında model ve oyuncu Tolgahan Sayışman ile birlikte olmaya başlamıştır.

Fırsat buldukça pilates ve yoga yapan Selen Soyder, çocukluğundan bu yana kırmızı et yemediğini söylüyor. 2014 yılında “Kod Adı Reaksiyon” adlı dizinin başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Nehir Erdoğan, İsmail Demirci ve Yurdaer Okur oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Kod Adı Reaksiyon (Dr. Zeynep) (TV Dizisi)
2011 – 2013 – Lale Devri (TV Dizisi)
2010 – 2012 – Yer Gök Aşk (TV Dizisi)