Yeşim Salkım'dan cüretkâr sahneler için "Rahatsız olan dizi çeksin!" dedi

Yeşim Salkım’dan cüretkâr sahneler için “Rahatsız olan dizi çeksin!” dedi

MAGAZİN

Başrolünü Nurgül Yeşilçay’ın yaptığı 2005 yapımı ‘Eğreti Gelin’den sonra şimdi de güzel şarkıcı Yeşim Salkım ‘eğreti gelin’ dramını sinemaya taşıyacak. Filmdeki cüretkâr sahneler için çok konuşulan Yeşim Salkım “Rahatsız olan dizi çeksin!” dedi. Ayrıntılar haberimizde..

Yönetmenliğini Atıf Yılmaz’ın, başrolünü Nurgül Yeşilçay’ın üstlendiği 2005 yapımı ‘Eğreti Gelin’den sonra, şimdi de Yeşim Salkım ‘eğreti gelin’ dramını sinemaya taşıyacak. Salkım’ın başrolü üstlendiği “Eğreti Gelin Ladik”in çekimlerine geçtiğimiz haftalarda başlandı.

Film ekibi, önceki günse Etiler’deki Cici Bici adlı kafede bir araya gelerek basının sorularını yanıtladı. Başrol oyuncusu Salkım, basına yansıyan cüretkâr sahnelerle ilgili soru üzerine şu açıklamayı yaptı: “Filmin bir sahnesinde, senaryoda olmamasına rağmen göğsüm açıldı. Yönetmenimiz sahneyi çıkarmayı düşünse de ben engel oldum. Sinema bu, eğer böyle şeyleri oynayamıyorsanız sinema yapmayın. Gidin dizilerde rol alın.”

Nurgül Yeşilçay’ın rol aldığı ‘Eğreti Gelin’ 2005 yılında vizyona girmiş ve bazı sahneleri büyük ses getirmişti.

Bu sahneler çok ses getirir! Şarkıcı-oyuncu Yeşim Salkım, başrolü canlandırdığı ‘Eğreti Gelin Ladik’ filminde rolü gereği kadın oyuncu İlkay Kayku’yla dudak dudağa öpüştü. Salkım, film boyunca birçok cesur sahnede rol alarak iddialı bir performans sergiledi.

VİZYON TARİHİ BELLİ DEĞİL

Fimdeki cesur sahnelerine dair konuşan Salkım, “Eğer böyle rolleri oynayamıyorsanız sinema yapmayın. Gidin dizilerde oynayın’’ dedi. Senaryosu Şükran Kozalı imzası taşıyan filmin vizyon tarihi henüz belli değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*