Tag archive

15 temmuz

Başkan Usta: 15 temmuz ihanetini ve hainleri asla unutmayacağız

KATEGORİ: GÜNDEM

İznik’te 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programları kapsamında bugün saat 20.00’da 15 Temmuz Milli Birlik yürüyüşü, ilçe kaymakamlık önünden başladı. İznikliler, Milli İrade Meydanına kadar kortej eşliğinde yürüdü.

DEVAMI İÇİN

CHP’den 15 temmuz mesajı: Her türlü darbeyi lanetliyoruz

KATEGORİ: GÜNDEM
CHP İznik İlçe Başkanı Eşiyok

CHP İznik ilçe başkanı Sadullah Eşiyok, 15 Temmuz hain darbe girişiminin üzerinden üç yıl geçtiğini belirterek, her türlü darbeyi lanetlediklerini söyledi.

DEVAMI İÇİN

“Karanlık geceden aydınlık sabaha” resim sergisi

KATEGORİ: GÜNDEM

İznik Milli İrade Meydanı’nda 15 Temmuz etkinlikleri kapsamında TÜGVA tarafından “Karanlık Geceden Aydınlık Sabaha” isimli fotoğraf sergisi açıldı. İznik Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler birimi tarafından 15 Temmuz sürecinde ki demokrasi nöbetleri esnasında objektiflere yansıyan kareler ile ülke genelinde Türk Milleti’nin Destanını anlatan kareler TÜGVA İznik İlçe Temsilciliği tarafından İznik Milli İrade Meydanında sergilendi.

DEVAMI İÇİN

İznik milli iradeye sahip çıktı demokrasi nöbeti tuttu

KATEGORİ: GÜNDEM

Milli iradeye sahip çıkan aziz milletimizin Demokrasi Zaferi ile taçlandırdığı 15 Temmuz Destanı, İznik Milli İrade Meydanı’nda gerçekleşen coşku ve heyecan dolu programın ardından demokrasi nöbeti ile gece geç saatlere kadar devam etti.

DEVAMI İÇİN

Çalışkan: FETÖ terör örgütünü lanetliyoruz

KATEGORİ: GÜNDEM

Cumhuriyet Halk Partisi İznik İlçe Başkanı Asiye Çalışkan, FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz’da gerçekleştirmek istediği hain darbe girişiminin yıl dönümünde açıklama yaptı.

DEVAMI İÇİN

YUKARI ÇIK
Mobilya Takımları | Fur Coats | destek patent | canlı bahis siteleri