Tag archive

kaymakamlık

Kaymakamlık Sosyal Hizmetler aracını çaldılar

KATEGORİ: ADLİYE

İznik Kaymakamlığı’na ait bir kamyoneti önceki gün İznik’ten çalan kişi yada kişiler, aracı Orhangazi’de terk edilmiş halde bırakıp kayıplara karıştı. Orhangazi Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin sıkı takibi sonucu bulunan kamyoneti çalan kişi yada kişilerin yakalanması için yoğun çalışma devam ediyor.

DEVAMI İÇİN

Öncelik terör ve uyuşturucuydu

KATEGORİ: GÜNDEM/SÜRMANŞET

İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan, ilçe emniyet müdürlüğü personeli ile toplantı gerçekleştirdi. Kaymakam Pehlivan, ilçe emniyet müdür vekili Gökhan Genç ile 2016 yılı asayiş hizmet değerlendirmesinde bulundu. Toplantıya Polis merkezi, Asayiş, TEM ve Trafik büro amirleri ile polis memurları katıldı. Pehlivan, “2017 yılında da hassasiyeti olan terör ve uyuşturucu da kararlılıkla mücadele etmemiz gereken konuları…

DEVAMI İÇİN

Şehit ve Gazilere iftar

KATEGORİ: GÜNDEM/SÜRMANŞET

İznik’teki şehit yakınları ve gazilerimizin ailelerine İznik Belediyesi İzzet Peşte Su Sporları Kamp ve Eğitim Merkezinde İznik Kaymakamlığı ve İznik Belediye Başkanlığı tarafında iftar yemeği verildi.

DEVAMI İÇİN

Kendini bil!

KATEGORİ: GÜNDEM/SÜRMANŞET

İznik Kaymakamlığı ve İznik Belediyesi desteği ile Organik Ev Doğa Kültür Sanat Evi ve Denge Ekoloji Derneği tarafından Bursa’nın İznik İlçesi’nde bu yıl ilk olarak ‘Kendini Bilme’ konferansı düzenlendi. Konferansa, kaymakam Ali Hamza Pehlivan, belediye başkan yardımcısı Necati Tosun, ilçe milli eğitim müdürü Mevlüt Semerci, sivil toplum kuruluşları ve halk katıldı.

DEVAMI İÇİN

Anneleri ile olan portreleri hediye edildi

KATEGORİ: GÜNDEM/SÜRMANŞET

İznik Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının İznik Devlet Hastanesi toplantı salonunda Anneler Günü programı düzenledi. Kaymakam Pehlivan ve Başkan Sargın’a anneleri ile birlikte oldukları çerçeveli fotoğraf sunulması Kaymakamı sevindirirken, Başkan Sargın’ı hüzünlendirdi. 1996 yılında hakkın rahmetine kavuşan rahmetli Ayşe Sargın’ın oğlu İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ile birlikteki çerçeveli fotoğrafı başkan Sargın’ı hüzünlendirdi.

DEVAMI İÇİN

YUKARI ÇIK
izmir Klima Servisi destek patent canlı bahis siteleri