Tag archive

öğretmen

Çalışkan’dan 24 Kasım mesajı: Öğretmenlik onurlu bir meslektir!

KATEGORİ: GÜNDEM

CHP İznik Belediye Başkan Aday Adayı Asiye Çalışkan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir basın açıklaması yayınladı. Öğretmenlerin milletimiz geleceği için büyük bir önem taşıdığının altını çizen Çalışkan, mevcut siyasal iktidar karşısından öğretmenlerin yaşadığı sorunlara da değindi.

DEVAMI İÇİN

İdareci ve öğretmenler seminer de bir araya geldi

KATEGORİ: GÜNCEL

İznik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün koordinatörlüğünde gerçekleştirilen “Konuklarımız Gözüyle Meslekler” projesi kapsamında Şehit Sedat Pelit Anadolu Lisesi’nin çok amaçlı salonunda Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Eyüp Artvinli öğrencilerle bir araya geldi.

DEVAMI İÇİN

Eğitim-İş: Okullarımız eğitim öğretime hazır değil

KATEGORİ: GÜNDEM

Eğitim-İş Bursa Şubesi Başkanı Özkan Rona, yaptığı basın açıklamasında; 2018-2019 eğitim-öğretim yılı, 17 Eylül 2018 tarihinde başlayacaktır. 18 milyon öğrenci ve 1 milyon eğitim emekçisi bu eğitim öğretim yılına da birikmiş ve çözüm bekleyen sorunlarla, müfredat ve sınav sistemi değişikliği, karma eğitimin kaldırılması girişimleri gibi tamamen ideolojik bakış açısıyla gerçekleştirilen değişikliklerin gölgesinde girecektir dedi. 

DEVAMI İÇİN

Öğrencisine tekme attığı iddia edilen öğretmen tutuklandı

KATEGORİ: YAŞAM

İznik’in Çiçekli Köyü İlköğretim okulunda 4. sınıf öğrencisi Berkan Girgin’e tekme atarak Akciğerin de yırtılma ya sebep olduğu iddia edilen İngilizce öğretmeni Hasan Can Şenel, dün gözaltına alınmıştı.

DEVAMI İÇİN

Türk Eğitim Sen, İznik Milli Eğitimi Yedi Kocalı Hürmüz’e benzetti

KATEGORİ: GÜNDEM

Türk Eğitim Sen’den İznik Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ağır eleştiri geldi. “İznik’te öğretmenlere zulüm var.” İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yedi Kocalı Hürmüz gibi maşallah kimin yönettiği belli değil.” 

DEVAMI İÇİN

YUKARI ÇIK
destek patent